رادیو زبان رسا و گویای مردم/ باید سنت های دزفول در رادیو نمایان شود


امام جمعه دزفول، رادیو را زبان گویای مردم دانست و گفت: باید ظرفیت ها و سنتهای خوب و دیرین این شهرستان از زبان رادیو به شنوندگان یادآوری شوند.

سید محمد کاظمینی مدیریت رادیو دزفول پیش از ظهر امروز شنبه ۲۲ آذر ماه ۹۹، با همراهی برخی از کارکنان این رادیو با حجت الاسلام و المسلیمن قاضی دزفولی امام جمعه دزفول دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار حجت السلام و المسلمین سید محمد قاضی دزفولی امام جمعه دزفول گفت: مجریان و کارشناسان رادیو باید برای تولید محتوا و ایجاد روحیه و همدلی بین مردم تلاش نمایند، ضمن اینکه اهالی رسانه ملی باید با شهروندان به زبانی رسا صحبت کنند.

وی در ادامه بیانات خود بر معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های دزفول تاکید کردند.

در ادامه این دیدار، سید محمد کاظمینی مدیر رادیو دزفول از راهنمایی و حمایت های امام جمعه شهرستان تشکر کرد و اظهار داشت: برای رسیدن به رادیویی پویا و سرزنده که در شان مردم پایتخت مقاومت ایران باشد تلاش کرده و از همه ظرفیت های شهرستان برای رسیدن به اهداف تبیین شده استفاده می کند.

🔸وی ادامه داد: رادیو یکی از مهم‌ترین راه‌های ارتباطی مردم با مسئولین است که این ویژگی را تقویت خواهیم کرد.

روابط عمومی رادیو دزفول
۲۲ آذر ماه ۱۳۹۹

دسته‌بندی نشده

امام جمعه دزفولرادیو دزفول

۱ دیدگاه

  • سلام خداقوت به همه لطفآ مسئولین شهری جهت پاسخگویی به شکایات و مشکلات مردم بیشتر بیارید و پاسخگو باشن ما که تو ادارات اصلا دسترسی به رییس ادارت نداریم لطفا در برنامه ها تون حتما این موضوع مهم را مد نظر داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.